12 Core singlemode MPO om MPT MPO om MPO Glasvezel Patchkabel fabriek groothandel 1 m


Tags: Goedkoop 12 Core singlemode MPO om MPT MPO om MPO Glasvezel Patchkabel fabriek groothandel 1 m, Hoge Kwaliteit 12 Core singlemode MPO om MPT MPO om MPO Glasvezel Patchkabel fabriek groothandel 1 m, Chinese Glasvezel Apparatuur Leveranciers.

€23.83
  • Op voorraad
  • v7523


  • Gewicht Pakket: 0.3kg (0.66lb.)
  • Afmeting Pakket: 28cm x 10cm x 5cm (11.02in x 3.94in x 1.97in)

  • FIber length: 1m or customized
  • is customized: Yes
  • Type: MPO/MPT
  • Connector Available: SC,FC,ST,LC,MU,MTRJ
  • Core diamete: 50/125um 62.5/125um
  • Name: patch cord

voldoen IEC, Telcordia GR-326-CORE, YD-T 1272.3-2005, standaard.
lage insertion loss, hoge terugkeer verlies
1.000 ± 005 of 1.800 ± 005
Fiber lengte
goede in herhaalbaarheid en uitwisselbaarheid
Over Verzending 1. BEREIDEN ZENDING TIJD: Alle producten zijn aangepaste producten, meestal we regelen verzending binnen 1-5 dagen. Indien dringende, neem contact met ons. 2. OVER DE FACTUUR Als u supply voor betaling kan formele facturen (PI) voor inklaring kunnen wij de commerciële facturen 3. OVER DE BELASTING Als er geen speciale boodschap, zullen we verklaren de echte waarde van goederen, wij zijn niet verantwoordelijk voor eventuele douane kosten; kijk dan op de douane-beleid op uw eigen plaats. als je hulp nodig hebt, neem contact met ons. Brazilië Post beleid nodig alle pakket moet Lading $3.5 wanneer Ontvanger ontvangen het pakket. Deze kosten nodig betaald door ontvanger OPMERKING: 1. Sorry voor we Niet ondersteuning de P. O. Dozen adres, Laat ons bericht voor uw juiste adres wanneer u de bestelling plaatst. 2. soms het pakket nodig je naar de lokale postkantoor om pick up. Neem uw tracking nummer en uw persoonlijke ID te halen uw pakket op tijd, anders wordt uw pakket zal worden teruggestuurd naar ons.
optische communicatie systeem
toepassing
standaard ferrulr lengte
Core Kras/Dig
deg
FTTX + LAN
optische vezel CATV
AR Coating, R
hoge geloofwaardigheid en stabiliteit
hoge dichte verbinding, gemakkelijk voor bediening
De foto is alleen voor referentie. Product moet hetzelfde als de beschrijving. Als u verward. Neem contact service.
Parameters
0/0
telecommunicatie
Fiber Type
6.0 + 0.5/-0.0
beschrijving


Schrijf uw recensie

Gerelateerde producten